AGEDEFY 4x5ml + roll-on
search
  • AGEDEFY 4x5ml + roll-on

AGEDEFY 4x5ml + roll-on

gedefy to nowej generacji zabieg specjalnie zaprojektowany do zwalczania zmarszczek na twarzy i dekolcie, suchości skóry, wiotkości i innych oznak foto-starzenia skóry. Dzięki regenerującej mocy swoich składników, skóra korzysta z stopniowej poprawy zmarszczek, blasku i jędrności.

Produkty zawierają wysoce skoncentrowaną witaminę C i działają jako doskonały przeciwutleniacz, zapobiegając stresowi oksydacyjnemu - uszkodzeniu, które powodują wolne rodniki. To uszkodzenie, które prowadzi do rozpadu kolagenu i elastyny skóry, może przybierać postać przedwczesnego starzenia, stanów zapalnych i hiperpigmentacji.

Witamina C Jest jednym z najskuteczniejszych przeciwutleniaczy w kosmetologii. Wpływa na tworzenie nowego kolagenu. Witamina C jest niezbędna do uwalniania czynników wzrostu fibroblastów (są to w rzeczywistości komórki odpowiedzialne za tworzenie kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w naskórku). Działa przeciwzapalnie. Wszystko, co utlenia się, starzeje. Wolne rodniki utleniają i powodują kaskadę zapalną w naszych komórkach. Ta kaskada zapalna będzie odpowiedzialna za starzenie się komórki. Dlatego przeciwutleniacze są tak ważne na poziomie miejscowym i doustnym. Poprawia i wyrównuje koloryt skóry oraz zapewnia jej blask. Nie rozjaśnia skóry, ale zapobiega tworzeniu melaniny. Witamina C hamuje powstawanie melaniny. Jak to się dzieje? Tyrozyna to aminokwas, który dzięki reakcjom metabolicznym (w tym utlenianiu) przekształca się w melaninę. Witamina C działa jako przeciwutleniacz, hamując tę reakcję utleniania i tym samym zapobiega dalszej produkcji melaniny (dlatego tak interesujące jest uzupełnianie zabiegów depigmentacyjnych witaminą C). Dostarczając komórkom więcej energii, przeciwutleniacze sprawiają, że skóra odbija więcej blasku.

Proteoglikany Są to cząsteczki, które naturalnie występują w naszej skórze i mogą odbudowywać komórki naskórka. Proteoglikany to cząsteczki składające się z białek, które tworzą strukturę komórek. Ich główną funkcją jest komunikacja komórek z otaczającym światem. Istnieje różne rodzaje proteoglikanów, z których najbardziej znany jest kwas hialuronowy.

Worlddermic
AGEDEFY
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.