O firmie

Amdermik, S.L. – Zaangażowanie w piękno i dobro ludzi

MISJA

W Amdermik wierzymy w piękno i dobro ludzi.

Jesteśmy dumni z badań, rozwoju, innowacji i produkcji jedynie najwyższej jakości produktów kosmetycznych, które zapewnią doskonałość i rozwiązania dla profesjonalistów w dziedzinie kosmetyki oraz w świecie medycyny estetycznej.

Struktura naszej firmy opiera się na innowacji i rozwoju wynikających z profesjonalnego i uporządkowanego podejścia.

Naszym celem jest zdobycie pozycji rozpoznawanej i  prestiżowej organizacji w branży kosmetycznej w mezoterapii, na poziomie krajowym i międzynarodowym, tworząc wartości ekonomicznej stabilności społecznej.

Naszym klientom oferujemy najlepsze produkty.

POLITYKA JAKOŚCI

Zobowiązani wobec piękna i dobra ludzi, w Amdermik, SL, jesteśmy zadowoleni, mogąc zapewnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa w  procesie produkcji i sprzedaży naszych produktów B + R, spełniających wymagania klientów oraz mogących sprostać przepisom prawnym danego kraju.

Jesteśmy członkami Spanish Cosmetic, Toiletry and Perfumery Association (STANPA) oraz the Catalán Beauty Cluster z branży kosmetycznej.

Posiadamy certyfikat ISO: 9001 wydany przez SGS

Worlddermic

Worlddermic jest marką Premium produktów kosmetycznych do mezoterapii opracowanej przez Amdermik.

Produkty World Dermic przeznaczone są wyłącznie dla osób,  mających szerokie zainteresowanie estetyką, zdrowiem i pielęgnacją skóry, które wymagają sprawdzonych rozwiązań. Produkty World Dermic charakteryzuje fakt, iż są wynikiem ciągłego badania, zawierają czyste substancje czynne, sformułowane zgodnie z najsurowszymi wytycznymi pod względem sanitarnym, jakości farmaceutycznej, sterylności, bezpieczeństwa, o wielkiej tolerancji, wysoko stężone i przetestowane.

Linia World dermic przeznaczona jest do użytku medycznego oraz dla wyspecjalizowanych pracowników w zakresie estetyki.

Markowe Produkty World dermic są dostępne na rynkach międzynarodowych za pośrednictwem wyłącznych dystrybutorów.

Zakres działania produktów World dermic obejmuje w szczególności leczenie  skóry twarzy i ciała, z problemami, takimi jak m.in.: otyłość, cellulit, zlokalizowany tłuszcz, rozstępy, blizny i znamiona, trądzik, zwiotczenie, plamy skórne, przebarwienia, utrata włosów czy starzenie się skóry.

World dermic posiada w swej ofercie produkty o właściwościach leczniczych, redukujących, przeciwstarzeniowych, odbarwiających, wybielających, przeciw zmęczeniu, a także ujędrniające i rewitalizujące produkty, używane do twarzy, ciała i skóry głowy.

Produkty World dermic dostępne są w następujących opakowaniach: pudełka z fiolką lub sterylne opakowania blistrowe.

Są one stosowane przy mezoterapii igłowej lub aplikowane przez skórnie w mezoterapii za pomocą technik takich jak elektroporacja (fale magnetyczne), jonoforeza lub jonizację (ultradźwięków), sonoforeza, Derma Roller lub Dermapen.

Produkty World dermic zostały sprawdzone pod względem skuteczności w codziennym użytkowaniu oraz w klinice, centrum medycznym, centrum estetycznym, centrum urody i spa.